פיתוח עסקי

יש לכם רעיון חדש לעסק, רעיון חדש בעסק קיים, או פרויקט מיוחד שרוצים להשלים ולהפעיל לתועלתכם ולתועלת הציבור. אנו  נותנים לכם פתרון מא' עד ת' כולל כל השלבים. אנו הופכים לשותפים שלכם למספר רגעים עד שאתם משחררים אותנו, וניתן להמשיך לעד. הכוונה שתהיו עצמאיים ותדעו להתקדם לבד עם כל הכלים הנדרשים להצלחה כולל התייחסות לניהול סיכונים.

יש לנו מאגר של פרויקטים ופונים אלינו מספר רב של יזמים. אנחנו יודעים להתמודד עם כל מצב ולספק לכם את מבוקשכם גם בהיבט של המעורבות בעסק וגם בהיבט של הפרנסה הנובעת ממנו.

קיים אצלנו מאגר של משקיעים פוטנציאלים אשר מחפשים השקעות ברמה זו או אחרת. מרכישה מלאה של רעיון, דרך קבלת רכישת אחוזי בעלות או דרך בניית שת"פ כלשהו בהתאם לצרכים של כל צד ולתועלתם.

הכוונה הראשונית: לזהות צרכים ויכולות. מבצעים זאת באמצעות מספר כלים מוכרים ומוכרים פחות, אשר מובילים מתודולוגיה ברורה וממוקדת. אסור להתפזר אך זה קל מאוד.

בהמשך, חייבים לבדוק ייתכנות כלכלית וקיום של הון עצמי. בעולם של היום, בלי הון עצמי, אין סיכוי להצליח. ההסתברות שהכל ילך כפי שמתוכנן לצערנו לא סבירה – עניין הקורונה היא דוגמא קלאסית. כן אנחנו חיים בעולם של אי וודאות ומתוכו חייבים לפעול.

בשלב השלישי ואולי הכי חשוב הוא צד הביקוש – מה השווקים הרלוונטיים? מה המחירים שקיימים בשוק? האם אנחנו לבד או קיימים מתחרים? במה אנחנו מבדלים את עצמינו מהאחרים? האם להביא מותג מצליח לארץ? כל השאלו האלו ועוד רבות חייבות לקבל מענה שדורש מחקר מעמיק וענייני.

כששלושת השלבים הראשונים קיבלו תשובות ברורות וחד ערכיות, ניתן לעבור לשלב הבא: כתיבת תכנית עסקית מפורטת שתהווה בסיס להתנהלות בעתיד וכדוח בקרה ראשוני להתנהלות כשתצא לפועל.

שאלות עיקריות ומספר דגשים:

– מי קהל היעד? כל עסק או יזם שרוצה או מעוניין להתפתח.

– למה הצורך בתהליך? עבודה מסודרת ומתודולוגיה ברורה תוביל אותכם להצלחות. הניסיון שנצבר במאות פרויקטים יכול לחסוך עגמות נפש ולצמצם פערים לטובת המיזם הספציפי.

– איפה מתקיימת הפעילות? אצל הלקוח ובמשרדי היועץ.

– מה אורך תהליך? במקרה הנ"ל, כפונקציה של הפרויקט הספציפי.

מה התהליך?

פגישת העברת ציפיות בדיקת הצורך > בדיקת ייתכנות כלכלית > בקרת שווקים וביקוש למוצר או לשירות > ניתוח ראשוני > שאלות ותשובות לנושאים חריגים > כתיבת תכנית עסקית > בקרה ראשונית > תיקון התוכנית בהתאם > הגשת דוח סופי כולל מסקנות ראשונות > דיון עם לקוח > תיקון הדוח אם נדרש > כתיבת דוח סופי כולל המלצות ותכנון תהליך מתבקש > סיום התהליך ראשוני > ביצוע התוכנית > בקרת תכנית מול ביצוע > תיקון טעויות ושינויים > חוזר חלילה.

איזה מסמכים נדרשים? יתואמו איתכם לפי הפרויקט הספציפי.

מה מחיר השירות? השרות יתומחר בהתאם לפרויקט הספציפי.

לכל שאלה נוספת, אשמח לקבל שאלות או להיפגש ללא עלות.

אז למה אתם מחכים? בואו נתקדם ביחד.

אז למה אתם מחכים? בואו נתקדם ביחד.

דילוג לתוכן